Yhteystiedot

Kuusankosken Veneilyseuran yhteystiedot. Hallitus 2016.

Pekka Reponen

Puheenjohtaja
Rahastonhoitaja

0405432163 pekka.reponen@tlc.fi
Jukka Kossila Varapuheenjohtaja 0504707737 jukka@bussimatkatoimisto.fi
Jouko Kääriäinen Sihteeri 0400253616 jouko.kaariainen@pp.inet.fi
Yrjö Sarkasuo   0445112077 ysarkasuo@gmail.com
Mika Lyytikäinen   0400349900 mika.lyytikainen@kstieto.fi
Jorma Hurmalainen   0400651694 jorma.hurmalainen@pp.inet.fi
Rainer Stenström     raierjahaveri@live.fi
Lari Nuotio   0400349912 lari.nuotio@kstieto.fi
Saku Tauriainen   0503097520 saku.tauriainen@gmail.com


Vapaaehtoisen pelastuspalvelun (VAPEPA) yhteyshenkilöt:

Matti Henttu 0500214259
Leo Keskitalo 0407364188
Aarni Sihvo 0500259562

Veneilyseuran jäsenmaksu on 14 euroa.


Liittymis- tai muissa asioissa ota yhteyttä meihin ja tule mukaan toimintaamme.

Venepaikkojen kunnossapitoasioissa ja varaamisessa saa lisätietoja Kouvolan kaupungilta seuraavasti:

Varaukset:
Kuusankosken yhteispalvelutoimisto
Palvelusihteeri Sirkka-Liisa Jyräs, puh. 020 615 4229
Palvelusihteeri Tuula Viljakainen, puh. 020 615 4000
Valtakatu 33, Kuusankoski
Valkealan yhteispalvelutoimisto
palvelusihteerit Minna Torniainen ja Helena Telkkinen
puh. 020 615 3833
Kustaa III tie 10, Valkeala

Vikailmoitukset:
Vioista ja vaurioista voi tehdä ilmoituksen rakennuspalveluiden päivystykseen (24 h) puh. 020 615 8251.
Yhteyshenkilö:
Katupäällikkö Erkki Immonen, puh. 020 615 8262.